Продовжуючи співпрацю з датською компанію ADVENT, міжнародним лідером з виробництва Fuel Cell автономних і енергетичних рішень на метанолі (водні), Україна отримала технічні перспективи до впровадження водневих технологій.
Вчора разом з Українською Водневою Асоціацію всеукраїнська волонтерська організація «UAhelp» на чолі з народним депутатом Юрієм Камельчуком та членом «Нуdrogen Europe» Василем Дороніним передала перший зі 100 генераторів потужністю 5 КВт, до українського дослідницького центру.
Генератори мають взяти участь у дослідженнях українських науковців сфери енергетики.
Метою тестових досліджень є імплементація технічних рішень використання до умов військового стану та підготовка обладнання до підтримки критичної інфраструктури України.
![ЮАхелп та Камельчук](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/Chervonohrad-sajt-1-1.png)
Переваги таких генераторів:
безшумні, надійні в довгостроковій роботі та легкі в експлуатації, що дає певну технічну перевагу в умовах військового стану.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-05_12-16-23-766x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-05_12-16-23-2-766x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-05_12-16-24-2-766x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-05_12-16-25-766x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-05_12-16-25-2-766x1024.jpg)