Весільний бум не збиває обертів, Червоноград, що на Львівщині не став виключенням. Вихідними, містяни утворили іще близько десяти сімей. Серед них – двоє військовослужбовців.
Нагадаємо, в умовах війни Міністерство юстиції спростило процедуру реєстрації шлюбу: тепер вона триває один день. Від 24 лютого вже майже 22 тисячі пар скористалися цією можливістю.
Для українців, які несуть службу, Мін’юст передбачив можливість дистанційного одруження . У такому разі заяву про шлюб скріплює командир підрозділу, після чого її подають до органу ДРАЦСу.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-20_09-15-10-768x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-20_09-15-11-2-768x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-20_09-15-11-768x1024.jpg)