У містах Червоноград та Соснівка триває майстер-клас від гончара Сергія Івашківа.
Заходи стартували для вимушених переселенців кілька днів тому, а долучитися до майстер-класів можуть як діти, так і дорослі.
Серед бажаючих, навіть люди поважного віку, із великим захопленням вони виготовляють тарілки із глини на гончарному колі.
Після “підпсихання” тарілок всі учасники із зацікавленістю розмальовують посуд на власний розсуд: квіти, пташки, а хтось малював дім та дерева, хтось підписував як подарунок близьким який вони подарують після перемоги.
«Завдяки майстер класу, я відключила свій мозок та мріяла, була наче дитиною! Я була тут і зараз та на якийсь час забула про весь той біль яка пережила моя родина на Донеччині. А тепер в мене знову є моя особиста, улюблена тарілка, за що я вам дуже вдячна!»
прокоментувала вимушена переселенка Тетяна.
Захід організований командою партнерів ГО Міст 3.10 та ГО «Дій Я Ти» для підтримки переселенців в Червоноградській громаді Львівської області за дорученням Федерального Уряду Німеччини, в рамках реалізації проекту «Соціально-психологічна підтримка мешканців Луганщини та інших регіонів, які зараз страждають від бойових дій внаслідок війни в Україні».
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-14_09-56-05.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-14_09-56-06-2.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-14_09-56-06.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-14_09-56-07-2.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-14_09-56-07-3.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-14_09-56-07.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-14_09-56-08.jpg)