Про нас

«Ч24» – це перший новинний оперативний ресурс червонрадського району. Наша аудиторія – близько 230 тисяч мешканців Червоноградської, Белзької, Великомостівської, Радехівської, Сокальської, Добротвірської і Лопатинської громад. У перші години роботи, новинний ресур охопив левову частку аудиторії Червонограда і прилеглих міст. Саме тому, вся редакція «Червоноград 24» працює заради того, аби постачати ексклюзивні і перевірені новини. Наші кореспонденти працюють оперативно і знаходяться серед вас.

Ви теж можете стати «інформаційним агентом» ресурсу «Червоноград 24». Два місяці ви працюватимете з нами відкрито або анонімно. Якщо за два місяці ми зрозуміємо, що підійдходимо одне одному, ви отримаєте редакційне посвічення/посвічення журналіста. Цей документ надасть вам такі переваги:

⁃ Відвідувати державні органи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації та контактувати з посадовими особами;

⁃ Відкрито здійснювати аудіо і відео записи; ⁃ З редакційним посвідченням ви зможете перебувати в районі стихійного лиха, катастроф, аварій, масових безпорядків, на мітингах і демонстраціях, на територіях, де оголошено надзвичайний стан;

⁃ А перешкоджання законній діяльності журналіста прирівнюється до злочину проти співробітника правоохоронних органів і спричиняє за собою кримінальну відповідальність, передбачену ст. 171, 345-1, 347-1 і 349-1 Кримінального Кодексу України.

Детальна інформація за телефоном:

380 (098) 072 67 40

Кожен червоноградець може не лише знайти на ресурсі «Червоноград 24» корисну інформацію, а і стати генератором власних новин.

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist