Сьогодні, 16 квітня, о 17:00 год на території храму Пресвятої Богородиці Владичиці України міста Червонограда проходитиме благодійний ярмарок.
Усі охочі зможуть придбати композиції з лози, яку у Вербну неділю освячуватимуть у храмі, а також придбати пряники власного виробництва. Організувала ініціативу молодіжна спільнота “Недиванна молодь”, усі виручені кошти буде передано для потреб ЗСУ.
Окрім того, буде можливість приступити до Святої сповіді.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-16_06-48-37-555x1024.jpg)