Вперше за весь час війни був задіяний «летючий шпиталь». Для евакуації за маршрутом «Львів — Жешув — Кельн» який є спеціальним медичним авіарейсом Luftwaffe Збройних сил Німеччини.
На борту шпиталю є шість модулів інтенсивної терапії до 38 місць для людей менш серйозними травмами та 56 місць для важко поранених. Летючий Шпиталь оснащено системами штучної вентиляції легень, контролю функцій кровообігу і проведення інфузій.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/04/278275540_356755916478631_804296437952088801_n-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/04/278569263_356755933145296_3174090712712077076_n-1024x768.jpg)