21 березня о 13:04 год до червоноградських надзвичайників надійшов виклик про пожежу в с. Сілець.
На момент прибуття вогонь охопив дах господарської будівлі, який врятувати уже не вдалось. Окрім того, згорів дерев’яний паркан на площі 100 м2, суха трава та чагарник на площі 5000 м2 та 2 тонни сіна.
Як виявилось, причиною займання стало спалювання правопорушниками сухої рослинності поблизу житлових та господарських будівель . Коли вогонь перекинувся на господарську будівлю, її власник почав гасити пожежу. 68-річного чоловіка з термічними опіками обличчя та обох кистей рук госпіталізовано в Червоноградську лікарню.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-23_21-10-35-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-23_21-10-42-768x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-23_22-04-12-1024x768.jpg)