Сьогодні, 2 квітня, працівники Кінологічного центру поліції, що у Великих Мостах, відзначають професійне свято.
Про важливість кінологічної служби наголосили у поліції Львівської області. Службові собаки допомагають правоохоронцям під час патрулювання, затримання зловмисників, розшуку безвісно зниклих, виявленні зброї, вибухівки та наркотиків.
Окрім того, вони є незамінними помічниками під час війни: допомагають при розмінування територій, розшуку людей, які опинились під завалами після обстрілів та бомбардувань, а також для виявлення ворожих диверсантів.
За даними поліції Львівської області, на сьогодні несуть службу 20 поліцейських собак. А вівчарок Барса, Уго та лабрадора Чінзану, «на рахунку» яких десятки успішно виконаних завдань, знають далеко за межами області.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/04/277305209_341767187995059_6189090879639392533_n-1024x671.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/04/277468393_341767161328395_5556499967398399212_n-683x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/04/277536780_341767131328398_7547386816079763735_n-1024x820.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/04/277559969_341767231328388_8484166555382526231_n-743x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/04/277590037_341767171328394_5921843217443858109_n-721x1024.jpg)