Червоноградські філологині організували для вимушено переселених осіб мовний клуб “РозМова”, метою якого є допомогти їм вдосконалити українську мову.
Перші заняття уже відбулись у приміщеннях дошкільних навчальних закладів Червонограда та Соснівки, де в основному розміщують внутрішньо переміщених осіб. Люди, як правило, налаштовані позитивно.
Дітям читають казки українською мовою, у приміщенні Червоноградської центральної міської бібліотеки спільно з бібліотекарями організували буккросинг. Про це розповіла кореспонденту Червоноград24 співорганізатор проекту, вчителька української мови ЗСШ 10 Ольга Криштопа.
Сьогодні, 19 березня, о 17.00 год у червоноградському хабі “Космодром”, що на вул. Шептицького, 22, відбудеться вступне заняття з української мови. Організатори “РозМови” планують також транслювання фільмів українською мовою.