Учора ввечері мікроавтобусом Volkswagen в пункт пропуску прибув 62-річний громадян України.
За результатами аналізу та оцінки ризиків охоронці держрубежу спільно з працівниками митниці здійснили перевірку авта. Згодом відбулося й спрацювання службового собаки, натренованого на пошук наркотичних речовин.
Прикордонний пес вказав на валізу, яка знаходилася у багажному відділенні. У ній оглядовики виявили пакунок з порошкоподібною речовиною рожевого кольору, вагою понад 500 грам, який був захований під підкладкою.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-14_11-51-26.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-14_11-52-12-2.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-14_11-52-12.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-14_11-52-13-2.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-14_11-52-13.jpg)