Бригада Станції екстреної медичної допомоги м. Червонограда провела сьогодні, 21 лютого, у Сокалі навчання для працівників апарату і структурних підрозділів Червоноградської державної районної адміністрації.
Присутні отримали інструктаж від медиків, як діяти у випадках, коли людина потребує домедичної допомоги, які заходи потрібно вживати та як їх визначити самостійно. А також, як правильно зупиняти різних видів кровотеч (перев’язка, накладання джгутів та шин), надавати допомогу при ураженні струмом, при переломах.
Голова Червоноградської районної державної адміністрації Андрій Дяченко розповів кореспонденту Червоноград24:
До слова, учора в Червоноградському Будинку воїна відбулось навчання щодо домедичної підготовки, інструктаж проводило ГО “Суспільна перспектива”.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_13-36-28-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_13-37-50-768x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_13-38-36-768x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_16-48-25-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_16-48-44-768x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_16-48-50-1-768x1024.jpg)