Гроза, яка пройшла у четвер, на Львівщині, завдала шкоди Червоноградській громаді: повалені дерева, гілки, пошкоджені лінії електропередачі, частково розкриті дахи, а на сходових у під’їздах повилітали шибки.
У Червоноградській міськраді вже прокоментували, що комунальні служби учора та сьогодні ліквідовують наслідки негоди. Кілька повалених дерев та великих гілок, які перешкоджали руху автотранспорту по вулиці Парковій, Миру, 5 та Бандери, 2, – порізали і вивезли, деблокувавши проїзд. Комунальні служби відновлюють пошкоджені лінії зовнішнього освітлення у місті, розчищають замулені дощеприймачі.
А от, мешканці села Острів залишились без світла – негодою пошкоджено лінії електропередачі, зараз їх відновлює аварійна бригада Північного району електромереж.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/280123706_407768348021081_5322052657553398358_n-768x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/280323569_407733254691257_5972716710296067538_n-768x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/280014333_407733244691258_8577207401940638685_n-768x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/280467105_407733248024591_207117467174371972_n-768x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/279886633_407733214691261_2646588572142941037_n-768x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/280206465_407733204691262_2740778288018121594_n-768x1024.jpg)