Сьогодні працівники поліції спільно з начальником ССД Белзької ТО, спеціалістом центру надання соціальних послуг та спеціалістом відділу освіти Белзької ТГ здійснили візит у дитячий будинок сімейного типу монахині Ангелини в с. Цеблів, у якому виховується 5 красунь- дівчаток.
Діти забезпеченні усім необхідним, проживають у гарних умовах, доглянуті, гарно навчаються, відвідують гуртки, і з першого погляду видно, що їм у даному будинку добре, вони усім задоволені та щасливі!!!
Маємо надію, що щире піклування сестри Ангелини повернеться до неї сторицею вдячності, коли дівчатка стануть дорослими!
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/285425599_2051054888430332_6926464435850850486_n-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/285453944_2051054911763663_4556870644424254829_n-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/285502638_2051054738430347_5181683348367353456_n-1-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/285502638_2051054738430347_5181683348367353456_n-1024x768.jpg)