Як стало відомо, нещодавно у Червонограді 18-тирічний місцевий мешканець скоїв правопорушення у вигляді пограбування благодійного фонду гуманітарної допомоги, яку отримала місцева організація від своїх колег з Чехії.
Зловмисник скоїв протиправні дії 1 лютого близько 17:30, про що повідомив поліції директор цього фонду. На місці даного злочину працювали правоохоронці.
Їм вдалося встановити, що злодій пробрався у приміщення фонду через вікно, яке попередньо пошкодив, і викрав речі, призначені для дітей з неблагополучних сімей.Серед крадіжки були речі першої необхідності: одяг, взуття, іграшки, засоби особистої гігієни, канцтовари, посуд та інші речі.
Як нам стало відомо, ця особа є мешканцем одного із сіл Червоноградського району, яка вже неодноразово притягувалась до кримінальної відповідальності за подібні злочини.
Речові докази вдалося вилучити ще по “гарячих слідах”, оскільки зловмисник не встиг з ними нічого зробити. Сума загальних збитків наразі підраховується.
За вчинення даного злочину злодію загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
За цим фактом триває досудове розслідування.
Якщо ви маєте важливу новину, ви можете її оприлюднити. Для цього, перейдіть сюди
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/272907202_304992748339170_5559482321717425744_n-150x150.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/272939648_304992761672502_4717215602345626879_n-150x150.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/272896413_304992758339169_818276251555080400_n-768x1024.jpg)