Ділимося історією, яку розповіли у притулку «Домiвка Врятованих Тварин». Отож, зателефонували їм місцеві мешканці одного з сіл біля Львова і повідомили, що прямо на трасі (Київ-Чоп) у калюжі плаває бобер.
«Спочатку ми подумали, що це, скоріш за все, нутрія, яка у когось втекла, але приїхавши на місце, побачили що це справді Бобер. По стану бобра: легке ЧМТ (черепно-мозкова травма), вже скоро повернеться в природу».
Бобру бажаємо здоров’я! А місцевим дякуємо за небайдужість!
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-26_14-35-17-822x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-26_14-35-18-819x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-04-26_14-35-19-819x1024.jpg)