У Львівській області трьом мешканцям Кам’янка-Бузької поліцейські повідомили про підозру за пограбування торгового складу.
Чоловіки викрали алкоголь на суму у майже 5 тисяч гривень.
Правопорушники заздалегідь домовилися здійснити пограбування. Вони зірвали навісний замок на дверях складського приміщення та викрали алкогольні напої, які там зберігалися. Після втечі з місця події підозрювані розділили між собою викрадене майно.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-04_09-58-55.jpg)