Внутрішньо переміщених осіб, котрі постраждали внаслідок воєнних дій, запрошують відвідати безкоштовні екскурсії на території Львівської області.
Національний природний парк «Сколівські Бескиди»
Благодійна ініціатива організовує піші екскурсії, охоплює легкодоступні екостежки та туристичні маршрути. Для походу в гори рекомендують брати зручне взуття та теплий одяг. Телефон для довідок: 098 909 28 05 (Роман).
Аптека-музей Йогана Зега у Бориславі.
Місто Борислав вважають нафтовим центром Галичини. Тут розташоване одне з найбільших родовищ озокериту (гірського парафіну). Цей нафтопохідний продукт має лікувальні властивості. Численні туристичні групи та індивідуальні туристи приїжджають до Борислава подивитись на символи нафтової промисловості – верстати-гойдалки, розташовані на території міста.
Адреса музею: м. Борислав, вул. Карпатська брама, 17.
Музей “Дрогобиччина”
Тут можна дізнатись не лише про істормчно-култтурну спадщину регіону, а й ознайомитись з творчістю відомого польського художника та письменника єврейського походження Бруно Шульца (1892-1942), який все життя прожив у Дрогобичі, загинув від рук фашистських загарбників. Адреса: м.Дрогобич, Палац мистецтв, вул. Шевченка, 38.
Музей-садиба родини Бандерів у Стрию
Музей створений на родинному обійсті дідуся та бабусі Степана Бандери. Відвідуючи екскурсію, можна пройтися стежками дитинства політичного діяча, а також познайомитися з усіма членами його родини, тим самим розвіяти міфи навколо постаті Степана Бандери. У музеї зібрана чимала кількість особистих речей, документів і фотографій.
Охочі відвідати музей Родини Бандерів зможуть це зробити щовівторка та щочетверга з 10:00 по 16:00 год. Адреса: місто Стрий, вул. Львівська, 20. Підгорецький замок. Пам’ятка архітектури епохи пізнього Ренесансу і бароко.
Замок розташований у селі Підгірці Золочівського району, збудований із цегли та каменю у формі квадрата, одна сторона якого дорівнює приблизно 100 метрів. На його рогах розташовані п’ятикутні бастіони. Тут можна оглянути старовинні каземати, балюстради, тераси, вежі-кавальєри.
Графік роботи: вівторок-середа – 10:00-16:00; четвер-неділя – 10:00-17:00.
Жовківський замок
Пам’ятка архітектури епохи ренесансу в місті Жовкві, збудований на замовлення гетьмана Станіслава Жолкевського. На початку свого існування замок знав родину гетьмана Богдана Хмельницького, а в другій половині XVII століття був резиденцією короля Яна III Собеського, пам’ятає послів і коронованих осіб з усієї Європи.
Замок є найбільшою спорудою Жовкви, розташований у центрі міста на площі Вічевій, 2. Графік: вівторок-середа – 10:00-16:00; четвер-неділя – 10:00-17:00. Понеділок – вихідний.
Церква Святої Трійці
Церква Святої Трійці у Жовкві внесена в Список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Збудована на кошти парафіян та королевича Костянтина Собєського в 1720 році на місці згорілої церкви, відомої ще з 1601 року. Дерев’яна, тризрубна, з мурованою добудовою – ризницею. Настоятель храму о. Василь, тел. (097) 1398364, (063) 4227487.
Музей історії релігії (Палац Потоцьких) м. Червоноград
Червоноградська філія Львівського музею історії релігії розпочала свою діяльність у 1980 році в недіючих на той час церкві і монастирі оо. Василіан. З 1990 року вона розташовується у видатній пам’ятці архітектури середини ХVІІІ ст. – палаці Потоцьких, побудованому за проектом французького архітектора П’єра Ріко де Тірреджеллі. У своїй архітектурі будівля поєднує два стилі: бароковий та ранній класицизм. Різниця між проектом і теперішнім виглядом палацу є значною, що пояснюється численними пожежами ХVI-ХІХ ст. та пізнішими перебудовами.
Графік роботи: з 9:00 по 17:00 щодня, окрім понеділка, вул. Пушкіна,1. Контактний телефон: +380 3249 39035.