“Поки вони шлють на вірну смерть своїх дітей, ми намагаємося врятувати кожну живу душу!” – написав на своїй сторінці у фейсбуці очільник Львівської ОДА Максим Козицький.
Він повідомив, що на Львівщину благополучно транспортували 7 ведмедів-переселенців, що мешкали у притулку “Біла скеля” під Києвом. Їх прихистили у Ведмежий Притулок “Домажир” неподалік Львова, забезпечивши домівками, їжею і всім необхідним.
Підтримати притулок можна за посиланням.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/03/image-1.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/03/image-2.jpg)