Народний депутат України від Червоноградського району Львівщини Юрій Камельчук і його дружина Тетяна відзвітували про роботу гуманітарного штабу, який від 24 лютого приймає і транспортує гуманітарні вантажі по всій Україні.
Серед країн-волонтерів з якими співпрацює організація: Франція, Німеччина, Америка, Нідерланди, Польща, Литва і Латвія.
За підтримки організаторів і волонтерів Тетяна Камельчук, Григорій Шевчук, Валерій Давидюк і Олег Рябикін направили два мішки картоплі військовим. У вантажі на передову був також блок макаронів, блок соусів, блок з томатної пасти, оливки, рибні консерви, по дві корбки солодощів, п’ять плиток шоколаду і чотирнадцять пасок.
Продовольчий вантаж, наприкінці минулого тижня отримала й родина з 7 людей з Вугледару Донецької області. Батько сімейства став на облік в військоматі і зараз проходить бойове навчання. Тому родина попросила допомоги з харчами. Гуманітарний штаб надав дружині й дітям картоплю, молоко, томатну пасту, маслини, макарони, хліб, консерви та солодощі.
А кілька днів тому, гуманітарний штаб Червонограда передав на передову коробку з медикаментами. Серед яких знеболюючі, жарознижувальні таблетки, дитячі сиропи, протизапальні від горла, від кашлю, для щитовидки, від тиску, протидіабетичні) та паски для військових.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-10_15-44-28-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-10_15-43-12-769x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-10_15-43-11-769x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-10_15-43-12-2-1024x769.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-10_15-43-11-2-769x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-10_15-43-12-3-769x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-10_15-43-11-3-769x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-10_15-43-12-4-768x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-10_15-44-23-484x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-10_15-44-24-1024x484.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-10_15-44-25-1024x484.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-10_15-44-25-2-1024x484.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-10_15-44-28-2-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-10_15-44-34-768x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-10_15-44-35-768x1024.jpg)