Червоноградські волонтери, традиційно, щотижня звітують про направлену переселенцям допомогу. Однак, сьогодні звітували не самі волонтери, а родини вимушених переселенців з гарячих точок Донбасу, Харкова і Херсонської області.
Сьогодні кілька десятків родин вимушених переселенців отримали продукти харчування, дитяче харчування, засоби догляду за дітьми та засоби гігієни з Любліна від «Фонду Родини Камельчуків». Мова про подружжя Юрія і Тетяни Камельчуків. Від початку війни сімейна пара організувала штаб гуманітарної допомоги в Червонограді.
Через їхній склад за три місяці війни пройшло кількасот тонн гуманітарних вантажів. Своїм коштом родина Камельчуків доправляла всі гуманітарні вантажі до гарячих точок країни. А список країн-партнерів за цей час збільшився в кілька разів. Крім дружньої Польщі до співпраці зі штабом гуманітарної допомоги долучилася Франція, Німеччина, Нідерланди, Америка, Німеччина, Чехія, Словаччина, Угорщина та Данія.
Окрім родин переселенців з дітьми, які мають житло, гуманітарну допомогу направили в Червоноградську загальнооосвітню школу № 2. Заклад слугує прихистком для людей, які втратили житло. Серед закритих потреб: ковдри, одяг, взуття дитяче і доросле.
Нагадаємо, Юрій Камельчук – народний обранець від 124-го округу Червоноградського району Львівської області. Він є членом партії «Слуга народу» в Парламенті.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-30_20-11-29-kopiia-484x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-30_20-11-30-kopiia-484x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-30_20-11-30-484x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-30_20-11-31-851x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-30_20-11-33-485x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-30_20-11-34-857x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-30_20-11-35-1024x484.jpg)