У приміщенні Червоноградського Народного дому продовжують активно плести маскувальні сітки.
Це вже стало традицією, адже починаючи ще з 2014-го, щодня у приміщеннях 1-го поверху будівлі жіночі руки плетуть павутину оборони для українських воїнів. Під час канікул активно долучались школярі, зараз – переселенці. Жінки власноруч виготовляють основу – сітку, потім закріплюють та вплітають маскувальні стрічки.
Місцеві активісти розповіли кореспонденту Червоноград24, що наразі є потреба у тканині: зеленій, коричневій, бежевій, сірій. Чорну та білу вже не актуально використовувати.
Також нагадують усім, хто має вільний час і бажання допомогти Збройним силам України: приходьте і долучайтесь! Вас чекають щодня у приміщенні Народного дому м. Червонограда з 9.00 по 18.00 год.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-21_15-49-21-768x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-21_15-49-25-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-21_15-49-31-768x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-21_15-49-34-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/03/photo_2022-03-21_15-49-39-1024x768.jpg)