У Червонограді родина з Дніпра оригінально подякувала мешканця будинку, які у такий складний час підтримали їх та надали прихисток.
Переселенці зробили напис на шматку фанери та прикріпили біля під’їзду.
«Увага Всім!!! Родина з Дніпра щиро дякує мешканцям чудового міста Червоноград, особисто цьому будинку за доброзичливість, гостинність та допомогу!!! Ми повертаємось додому …. Щасти Вам P.s. Не ображайте та підгодовуйте мою подругу – кішку Мусю(вона вагітна)»
написано в уявному листі біля будинку.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-22_12-27-52.jpg)