Червоноградська ОТГ доєдналася до урочистостей начесть річниці початку Революції Гідності.
В громадах Червоноградського району відбулося вшанування пам‘яті Героїв Небесної Сотні.
Покладання квітів відбулося на площах усіх центральних міст і селищ Червоноградського району. А самі Червоноградці вшанували пам’ять героїв пліч-о-пліч з очільником району Андрієм Дяченко, міським головою міста Андрієм Залівським, керуючим справами виконавчого комітету Червоноградської міської ради Георгієм Тимчишиним та представниками духовенства.
Очільники району і міста разом з громадянами взяли участь у молитовному віче. А під час цемонії запалили десятки свічок, які поставили до монументу начесть українських героїв.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_13-27-50.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_13-27-51-2.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_13-27-51.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_13-27-52-2.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-21_13-27-52.jpg)