Червоноградський район: рятувальники провели планове відпрацювання у м. Радехів Радехівської ТГ.
10 червня інспекторським складом Червоноградського районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з Дільничим офіцером поліції сектору превенції ВП № 1 Червоноградського РВП ГУ НП у Львівській області та першим заступник міського голови м. Радехів провели планове відпрацювання м. Радехів Радехівської ТГ. Під час відпрацювання завітали у Заклад Дошкільної освіти ясла-садок та поспілкувались з дітками про недопущення пожеж в побуті, дитячі пустощі з вогнем, а також наголосили про вибухонебезпечні предмети. З працівниками закладу провели інструктаж про правила пожежної безпеки на робочому місці, попередження пожеж в побуті та дії у разі виявлення ВНП.
Також рятувальники провели зустріч з священнослужителем в місцевій культовій споруді, нагадали їм правила пожежної безпеки, дії у разі виникнення пожежі, правила користування первинними засобами пожежогасіння та вручили пам’ятки з роз’ясненням основних правил пожежної безпеки в культових закладах. В ході відпрацювання здійснено обхід житлових будинків та місць з масовим перебуванням людей.
Під час проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи з громадянами проведено бесіду щодо дотримання пожежної безпеки в побуті, наголосили на необхідності дотримання основних вимог безпеки життєдіяльності у весняно-літній період, зокрема нагадали правила користування газовими та електроприладами та вручено агітаційно – масові пам’ятки.
Під час даних заходів рятувальники наголосили громадянам про заборону спалювання сухої рослинності та її залишків та довели жителям про штрафи, які несуть за собою наслідки спалювання сухої трави.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/286854116_346637590886143_4960253063937304620_n-768x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/287081673_346637617552807_8046482263133099610_n-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/287148978_346637484219487_8132667747927110260_n-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/287219490_346637487552820_2608913471733240749_n-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/287279444_346637704219465_4313870724100824797_n-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/287282864_346637390886163_206547100289245639_n-768x1024.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/287388404_346637714219464_6663935436809759312_n-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/287405360_346637514219484_881364046192941928_n-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/287436234_346637384219497_1572265747314082694_n-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/06/287502913_346637387552830_3448056804506324746_n-1024x768.jpg)