Міські депутати звернулись до голови Червоноградської міської територіальної громади Андрія Залівського з проханням вжити заходів щодо незадовільного стану міських доріг.
Однак, замість традиційного звернення, чиновники зібрали доказову базу. Депутати долучили фотофіксацію автошляхів по вулуці Довбуша, де у дощ розмиває дороги. І продемонстрували пішохідну доріжку по вулиці Шухевича, яка просто перетворилася в болото.
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-08_11-18-05-1-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-08_11-18-06-2-1-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-08_11-18-06-1-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-08_12-08-05-2-1-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-08_12-08-05-3-1-1024x768.jpg)
![](https://chervonograd24.com/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-08_12-08-05-1-768x1024.jpg)